Püsiannetused

Püsiva rahastusega suudab kogudus oma tegevusi paremini planeerida ja ajakohastada. Püsiannetusest saadud vahenditega kaetakse ära igakuised kulud, mis on seotud koguduse tegevusega, armulauaga teenistuse läbiviimisega, kinnisvarakorrashoiuga (sh elekter, vesi, küttepuud jne), kalmistute hooldamisega, erinevate teenustasudega ja kiriku maksudega. Püsiannetusega annad sa olulise panuse koguduse püsima jäämiseks.

Täname kõiki püsiannetajaid!

Iga annetus on olulise tähtsusega, olgu see suur või väike.

EE351010202008006001

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Otepää Maarja Kogudus

Sihtannetused

Kirikuhoone tarandite seisukorra hindamine

EELK Otepää Maarja koguduse kirikuhoone seisukord on halvenemas. Kõige suuremad murekohad on hoone siseste puitkonstruktsioonidega ning altari poolse otsaseina vajumisega.

14 910.- eurot

Kogudusele videovahendite soetamine

Järjest enam on kogudused loonud füüsilistele jumalateenistustele juurde võimaluse teha neid paralleelselt videoülekandega. Meie koguduses on see vajadus samuti. Peamise tõuke andis selleks COVID-19 levikust tulenevad piirangud.

2 830.- eurot

Kirikuhoone LED valgustuse paigaldamine

Järjest kallineva elektrihinnaga seoses oleks vaja välja vahetada hõõgniidiga lambid.

570.- eurot

Annetustingimused
Annetuste tegemine meie veebilehel on imelihtne!
  • Vali kas soovid teha ühekordse annetuse või otsustad hoopis püsiannetajaks hakata
  • Vali eesmärk või projekt mille jaoks soovid annetuse teha
  • Vali annetuse summa või kirjuta sobiv summa lahtrisse
  • Sisesta vajalikele väljadelee oma andmed
  • Vali sobiv makseviis ja vormista annetus

Makseid vahendab Maksekeskus AS.

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Otepää Maarja Kogudus on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Täname kõiki annetajaid!

Kasuta maksusoodustust

Otepää Maarja Kogudus on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas. See tähendab, et eraisikuna saad annetuselt tulumaksu tagasi taotleda. Edastame sinu isikukoodi ja annetuse summa Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis. Selleks lisa ülekannet tehas oma isikukood makse selgitusse.

Juriidiline isik saab tulumaksusoodustuse annetuselt, mis moodustab kuni 10% ettevõtte eelmise majandusaasta kasumist või 3% jooksva kalendriaasta sotsiaalmaksuga maksustatavast palgafondist, vastavalt ettevõtja valikule. Edastame info annetuse kohta Maksu- ja Tolliametile järgmise majandusaasta alguses.